Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Výstaviště Holešovice 23. 9 - 26. 9. 2021

Časté dotazy

Tady najdete odpovědi, pokud se chcete zeptat:

Na webových stránkách: eshop.svetknihy.cz si můžete koupit vstupenku online. Vstupenky si ale samozřejmě můžete pořídit i na místě v pokladně v době konání veletrhu 23. - 26. 9. 2021.

140 Kč jednodenní plné vstupné; 300 Kč jednodenní rodinné vstupné; 70 Kč jednotné vstupné – neděle 25. 4. bez nároku na další slevy; 70 Kč jednodenní zlevněné (děti 6 -18 let, držitelé průkazů ZTP, studenty a důchodce od 65 let); 300 Kč vstupenka na 4 dny; 30 Kč školní skupiny na žáka na den, pedagogický doprovod má nárok na zlevněné vstupné, v pokladně je nutné odevzdat školou potvrzený počet žáků (název školy, kontakt, počet žáků číslem, razítko školy); zdarma děti do 6 let, držitelé průkazů ZTP/P s doprovodem (1 osoba).

Kompletní program literárního festivalu je nyní zveřejněn na tomto webu. Prohlížet si jej můžete v kalendáři, ve výpisu pořadů nebo si stáhněte pdf. K dispozici už je také také tištěný Katalog programů - před veletrhem jej seženete na vybraných místech v Praze. V době veletrhu bude k dispozici na info stánku na místě konání (Výstaviště Praha).

Ano! Na většinu pořadů, které se konají v sálech, si můžete své místo rezervovat, a to prostřednictvím webových stránek v sekci program. Na pořady, které se odehrají na stáncích vystavovatelů, jako jsou například autogramiády, místa rezervovat nelze. Rezervace jsou zdarma, vstupné na pořady je součástí vstupenky na veletrh. Pro vstup na akce MIMO VÝSTAVIŠTĚ je možné uplatnit vstupenku na veletrh Svět knihy Praha 2021.

Na těchto webových stránkách najdete vždy aktuální informace o pořadech literárního festivalu. Změny a zrušené pořady si můžete vyfiltrovat v sekci Program. Pokud si na pořad uděláte rezervaci, oznámení o změně Vám přijde automaticky e-mailem. Změny oznámené na poslední chvíli jsou vyznačeny na programových plakátech v místě konání.

Ano. Na veletrhu si na stáncích jednotlivých vystavovatelů můžete zakoupit knihy a další produkty často s výraznou slevou.

Už nyní na těchto webových stránkách v menu na stránce "Vystavovatelé" je k dispozici seznam vystavovatelů včetně podrobných informací o nich.

Vzhledem k přesunutí termínu Mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2021 na září se Svět knihy Plzeň 2021 v zářijovém termínu neuskuteční. Doufáme, že si uděláte výlet a na knižní svátek se přijeďte podívat do Prahy.